polotrámová postel dub masiv Hradec Králové

Dubová postel “BETTY“
Prototyp polotrámové postele podle originálního návrhu ze vznikající kolekce postelí, ložnic a doplňků. Postel je kompletně zhotovena z dubového masivu a je určena pro náročného zákazníka, který požaduje kvalitu a zajímavý design.
Nohy a zadní opěradlo jsou z lepeného dubového hranolu, ručně hoblované a na konec vykartáčované. Suky, trhliny a další vady dřeva jsou záměrně ponechány, aby navodily dojem staré patiny a vynikly v kontrastu s rámem postele. Ten je naopak z naprosto bezchybného dubového dřeva. Čistě bílé a hladké plochy bočnic a čela báječně ladí v jeden harmonický celek. Postel je velmi snadno rozebíratelná. V rozích je spojena na bytelné švýcarské postelové kování, které je zárukou kvality. Rošt je pevný a vzdušný, podepřený středovou stavitelnou nohou. Povrchová úprava je zdravotně nezávadnými oleji a barvou na dřevo i z vnitřních stran.
Výhodou postele jsou čtyři samostatné matrace, z nichž vrchní dvě se dají vyndat a v případě návštěvy použít jako provizorní lůžko. Mohou být i dvě nebo jedna matrace v celku.
Každý kus je originál a má svůj neopakovatelný vzhled.
Rozměry postele, barevné variace a další úpravy jsou samozřejmostí na přání zákazníka.